Привітання з Днем Незалежності

Привітання з Днем Незалежності

Сьогодні наша країна святкує двадцять восьму річницю з Дня Незалежності. Для нації, загалом це невеличкий проміжок часу, але ці роки стали випробовуванням для всіх нас – життєвим екзаменом на зрілість, терпіння, толерантність та мудрість. Таких випробувань у нашій спільній історії було чимало. Шануючи наших предків, які за часів Київської Русі прагнули жити вільно на власній землі, сьогоднішні українці хочуть бути господарями у власному домі!  

24 серпня 1991 року – дата, яка навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові та демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Але події останнього періоду знову змушують нас, як сотню років тому, бути сильнішими, зі зброєю захищати незалежність, боротися за свободу на кожному клаптику рідної землі! Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови нашої Вітчизни – сіл, селищ, містечок! В цьому переліку є і наш легендарний завод, виробнича біографія якого невід’ємно пов’язана з історичними подіями української держави.  

Переконаний у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо та наполегливо кожен з нас щоденно працюватиме на благо Батьківщини незалежно від віку, професії, релігійних уподобань чи партійної приналежності. Успіх прийде неодмінно!

Шановні заводчани, від щирого серця й від усієї душі зичу вам, рідним, та друзям, щастя, добра, достатку, миру, сили і наснаги в усіх виробничих та життєвих справах! Нехай мрія про краще майбутнє окриляє всіх нас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я незалежної, демократичної та процвітаючої України!

Слава Україні!

Генеральний Директор

АТ «Перший київський машинобудівний завод»                                                 Роман Білоскурський