Черв’ячні машини і агрегати

Екструдери різних типів широко використовуються для переробки гумових сумішей на заводах по виробництву шин, гумотехнічних виробів (ГТВ), кабелів.

Пропонуються 3 типи черв’ячних машин: «гарячого» (МЧГ), «теплого» (МЧТ) і «холодного» (МЧХ) харчування.

Машини МЧГ призначені для переробки гумових сумішей або натурального пластифицированного каучуку, що надходять з гумозмішувачах періодичної дії і мають температуру 120 – 200°С.

Застосовуються в лініях приготування сумішей на підприємствах з виготовлення деталей з гуми. Можуть мати ліво- або правосторонній розташування приводу.

Машини МЧТ і МЧХ переробляють гумові суміші, що мають при вступі до завантажувальну воронку температуру відповідно 50 – 80°С і 15 – 30°С.

Використовуються для виготовлення заготовок профільних довгомірних виробів, включаючи кабелі. Застосування екструдерів «холодного» харчування виключає потребу установки вальців в лініях підготовки гумових сумішей, завдяки чому зменшуються:

  • займані виробничі площі;
  • капіталовкладення і витрати на обслуговування обладнання;
  • чисельність обслуговуючого персоналу.

Екструдери всіх типів комплектуються системами автоматичного регулювання температури і автономними тепловими установками для підтримки необхідного температурного режиму в зонах.

Машини з черв’яками діаметром до 160 мм забезпечені живлять роликами.

На вимогу замовника черв’ячні машини можуть бути виготовлені в «штифтове» варіанті.