Життя заводу

Життя заводу

Нещодавно на нашому заводі пройшли звітно-виборчі збори профспілкової організації. Чинний голова профкому Валерій Скрипка підбив підсумки трьохрічної діяльності, а делегати дали оцінку роботи її очільника.

Порядок денний заходу складався з наступних питань: звіт про діяльність профспілкового комітету та ревізійної комісії, обрання нового очільника профкому, оновленого складу ревізійної комісії, а також комісій із соціального страхування та по трудовим спорам.

На початку промови Валерій Скрипка зазначив, що профспілковий комітет завжди був невід’ємною частиною колективу заводу та його соціальною опорою. Одним із пріоритетів у своїй діяльності він бачить суворе дотримання норм та положень колективного договору, враховуючи соціальні пільги та гарантії працівникам підприємства. «Загалом ми провели 49 засідань профкому у взаємодії із завкомом, 5 загальних зборів, 6 разів на наших заходах був присутнім Генеральний директор. Відмічу, що ми постійно запрошуємо представників ветеранської організації. На всіх зборах оперативно обговорюємо актуальні теми, пов’язані з нашими працівниками» – зазначив Валерій Анатолійович.     

Говорячи про дозвілля заводчан, Валерій Скрипка зауважив, що налагоджена тісна взаємодія з Національним академічним театром російської драми ім. Лесі Українки і вже понад 200 заводчан мали можливість на безкоштовній основі відвідати вистави. Говорячи про соціальний аспект, та враховуючи сьогоднішні економічні реалії, профком у взаємодії з адміністрацією заводу, надав двадцяти працівникам матеріальну допомогу на суму понад 35 тисяч гривень.

Підтримуються фінансово і наші ветерани. Щомісяця для адресної матеріальної підтримки, через Раду ветеранів передається тисяча гривень, а наприкінці минулого року завод сформував 88 комплектів аптечок з ліками для колишніх працівників підприємства.

Крім того, за безпосередньої участі профкому на заводі вже пройшло два шахових турніри, а у перспективі організація змагань серед рибалок.

Коментуючи роботу профспілкового комітету, Генеральний директор Роман Білоскурський, який був присутній на зборах зауважив, що існує постійний дієвий діалог між адміністрацією та профспілковим комітетом. «Наша співпраця проходить в напрямку, що зміцнює позиції трудового колективу та підприємства загалом. Хочу запевнити, що всі намічені плани, включаючи соціальний аспект, ми обов’язково виконаємо», – зауважив Роман Євгенович.  

За рішенням делегатів зборів робота профкому за звітній період була визнана задовільною, а Валерій Анатолійович Скрипка був переобраний його головою на новий термін.

Крім того, за рішенням делегатів, сформовано поіменний склад профкому у складі: Юрій Шелестюк, Іван Андрушкевич, Микола Гармаш, Надія Рудницька, Олександр Житовоз, Євгеній Рожок, Микола Дранік, Ярослав Лисенко, Сергій Іваненко.

До складу ревізійної комісії увійшли: Юрій Піскун, Юлія Костина та Тетяна Носова. Комісія із соціального страхування складатиметься з чотирьох осіб: Іван Андрушкевич, Микола Гармаш, Зінаїда Гончаренко та Олена Скок. Комісія по трудовим спорам матиме трьох осіб: Зінаїда Гончаренко, Микола Гармаш та Микола Дранік. Наприкінці зборів делегати своїм голосуванням підтвердили статус профспілкової організації АТ «Перший київський машинобудівний завод», пов’язаний з новою назвою підприємства.