Привітання з Новим роком 2020 та Різдвом Христовим

Привітання з Новим роком 2020 та Різдвом Христовим

Шановні заводчани!

2019 рік добігає кінця. Для нашої країни, враховуючи бурхливі політичні події, він був нелегким. Водночас європейський вектор розвитку, обраний українською нацією п’ять років тому, залишається пріоритетним як у зовнішній політиці, так і на внутрішньому ринку.

За цей період колективу заводу вдалося багато зробити. В першу чергу, змінилися виробничі пріоритети та психологія кожного працівника, започатковано нові підходи в організації роботи. Сьогодні, як ніколи, у виробничій сфері необхідні свіжі ідеї та напрацювання. Надійний сплав досвіду та нового бачення ‒ гарантія позитивного результату.

Кропіткою роботою колектив довів, що навіть безнадійну, на перший погляд, ситуацію, можна переломити. Вже сьогодні змінені ринки збуту, повернуті до співпраці закордонні партнери, знайдені замовники на внутрішньому ринку. Борги, накопичені в попередні роки, в тому числі комунальні, ‒ планово погашаються.

Зароблені підприємством гроші першочергово вкладаються в закупівлю нового обладнання, модернізацію виробничої бази, ремонт цехів та інфраструктуру підприємства.

В колектив наполегливо залучається молодь, велика увага приділяється професійному зростанню молодих фахівців, які працюють на заводі. І надалі робитиметься все можливе, аби досвідчені працівники передавали свої знання та досвід тим, хто бачить власне майбутнє у колективі підприємства.

В свою чергу ветерани заводу і надалі перебуватимуть у фокусі нашої уваги. Радою ветеранів та профспілковою організацією у взаємодії з підприємством продовжиться добра традиція практичної допомоги тим, хто кращі роки свого життя віддав заводу, а зараз потребує додаткової моральної та матеріальної підтримки.

Напередодні різдвяно-новорічних свят, від імені керівництва підприємства, хочу подякувати всім працівникам за добросовісний труд та небайдужість до життя колективу. Бажаю всім вам та вашим родинам міцного здоров’я, людського щастя, добробуту і Божої благодаті!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Т.в.о. Генерального директора

АТ «Перший київський машинобудівний завод»

ВАЛЕРІЙ ЗАЄЦ