Ринок далекий, співпраця реальна

Ринок далекий, співпраця реальна

Нещодавно Генеральний директор заводу Роман Білоскурський та начальник відділу маркетингу підприємства Георгій Шепель перебували з діловим візитом у Шрі – Ланці. Під час закордонного відрядження ними була проведена низка практичних перемовин з бізнес-партнерами заводу.

На зустрічах були присутні не тільки керівники підприємств, але й технічні спеціалісти, які займаються обслуговуванням та модернізацією наявного у заводів обладнання.

За словами Генерального директора, загальний технічний потенціал головних підприємств цієї країни орієнтовний на найкращі світові стандарти. Наприклад, заводи, з представниками яких йшли перемовини, мають серйозну програму співпраці з французькою компанією Michelin, яка є всесвітньо відомим брендом та виробником автомобільних шин. «Тому головні вимоги до обладнання, яке вони планують і готові закуповувати, – висока якість, обумовлені контрактом терміни поставки, можливість модернізації. Їх виробництва орієнтовані на безперервний цикл, а простої та ремонт дорого обходяться виробнику. Тому кожен крок потенційної співпраці обговорюється до дрібниць» – зауважив Роман Євгенович.

По результатам зустрічей вже сформовані декілька серйозних пропозицій щодо контрактів, які знаходяться у стадії опрацювання, документального узгодження форматів спільних дій та обговорення технічних питань.

– Саме головне – ми повертаємося на ринок Шрі-Ланки, прагнемо розширити зону співпраці з підприємствами цієї країни, яка має чималий потенціал – додав Генеральний директор Роман Білоскурський.