Привітання з Великоднем

Привітання з Великоднем

Шановні заводчани!

Цієї неділі християни західного обряду святкують світле Воскресіння Христове. Наближення цього Великого дня для кожного з віруючих осяяне передчуттям надії і радості, прагненням духовного очищення.

Християнська віра завжди була важливою складовою буття українського народу, яка символізує перемогу вічних людських цінностей над буденними проблемами. І зараз ці святі традиції та духовність єднають українську націю! Тому так важливо усвідомити, що своїм Воскресінням Господь оновлює людську природу, даруючи зміцнення внутрішніх сил кожному християнину в його служінні країні, суспільству, родині, ближньому.

Чималі труднощі випали на долю нашої держави і всього українського народу. Проте, нам не варто сприймати дійсність лише в темних тонах та впадати у відчай! Необхідно вірити та надіятися, що Господь не залишить нас і в Україну обов’язково прийде мир, злагода та добробут. Саме це об’єднує націю, зробить нас сильнішими, мудрішими та людянішими.

Великодні свята – це і найкращий час підтримати знедолених, подарувати їм увагу, милосердя, турботу. Це й слушна нагода вшанувати пам’ять тих, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов та життєвий досвід, поринув у вічність. Обов’язково згадаймо їх молитвою і добрим словом.

Звертаючись до кожного з Вас, шановні заводчани, хочу побажати, щоб Великдень принесе у Ваші домівки радість та благополуччя, щастя та міцне здоров’я. Я бажаю кожному Божого благословення – запоруки миру в нашій країні! А Чудо Воскресіння Христового надихає всіх нас на добрі та праведні справи.

                                                                                       Генеральний Директор
Роман Білоскурський