Привітання з Новим роком 2019 та Різдвом Христовим

Привітання з Новим роком 2019 та Різдвом Христовим

Шановні заводчани!

Сердечно вітаю вас зі світлими і радісними святами Різдва Христового та Нового року! За доброю традицією, проводжаючи рік минулий, оцінюємо пройдений шлях та визначаємо плани на майбутнє. Безумовно, 2018-й рік був для нас особливим. Ми прожили його працюючи, мали певні виробничі успіхи, які дозволять нашому підприємству розвиватися та оновлювати промислову базу.

У 2019 рік ми входимо з новими планами, задумами та сподіваннями на подальші позитивні зміни. Упевнений: тільки наша згуртованість, об’єднання зусиль всього колективу, дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити безперебійну роботу кожному, хто дорожить виробничою маркою «Першого Київського машинобудівного заводу».

Окремо хочу звернутися до ветеранів підприємства, тих хто вклав у наш завод душу та віддав нелегкій праці кращі роки життя. Хочу побажати вам міцного козацького здоров’я та життєвого оптимізму. Ваш досвід, відношення до справи, бажання допомогти, завжди будуть для нас достойним прикладом. В свою чергу, заводчани і надалі підтримуватимуть своїх наставників і ради будуть бачити ветеранів на святах та урочистостях!      

Різдвяно-новорічні свята – особливі! Щоразу цей час своєрідна точка відліку, від якої ми прагнемо зробити наше життя кращим, покладаємо надії на щасливе майбутнє.

Щиро бажаю, аби Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму. Нехай у теплому родинному колі пройдуть Різдвяні свята, звідусіль лунають колядки та радісний сміх.

А для нашої спільної родини, колективу  «Першого Київського машинобудівного заводу», нехай 2019-й буде роком справжнього економічного піднесення, результати якого відчує кожна сім’я!

Господнього благословення, міцного здоров’я, добробуту, достатку, миру та спокою вам і вашим родинам на довгі роки!

Добра і щастя всім вам!

Генеральний Директор АТ «Перший київський машинобудівний завод» Р. Білоскурський